pavel hegr

Proc mi nejde wifina na mobilu?

poridil jsem si wifinu, ale mam problem s mobilem. Kdyz otevru obchod play a chci si stahnout nejakou aplikaci, tak se objevi, ze overeni sluzby Google Talk se nezdarilo. Nevim, co s tim.

Odpovědi
johnrambo

Zkus smazat staré nepoužívané sítě, které zůstávají na seznamu potom co se z nich odpojíš.

quentos

Pravděpodobně signál, že to máte vypnout a jít dělat něco jiného, třeba si číst. Nedostatek čtení je na této otázce znát víc než dost.

setapouch

Zameť si před vlastním prahem.