Nikina1712

Proč mi nejde wifi v mobilu Prestigio?

Dobrý den. Nejde mi wifi v mobilu. Pokaždé, když zadám heslo od wifi, tak se to připojí, ale asi za 30 vteřin to spadne. Když zkusím zadat znovu heslo, tak to vydrží jen 5 vteřin a pak to spadne.
Nepomaha vypnout ani zapnout mobil ani vypnout a zapnout wifi. Jinak v ostatních zařízeních to jde normálně. Prosím pomozte :) děkuji

Nejlepší odpověď
MobilManiak

„vidrzi, vipnout“ mě dostává, každopádně sám/sama se v tom mobilu asi vrtat nebudete, takže dát do opravny, co jiného.