Lily-Taylor

Proč mi nejde vytvořit nový uživatelský účet ve Windows XP?

Nedávno jsem počítač musela celý přeinstalovat – obrazovka modré smrti – a nyní jsem chtěla založit nový uživatelský účet pro svou sestru. Bohužel, když kliknu na „Vytvořit nový účet“, nelze zadat název účtu, tudíž ho nemohu založit.
Nevíte, co s tím? A stačilo by Windows XP přes instalační CD jenom opravit bez vymazání veškerých dat?

Nejlepší odpověď
gecco

Jaké máš Win? – Profi a nebo Home?
___
Jsi přihlášena s právy admina?
Pokud jde o Repair – můžeš to zkusit, pokud ale není jasný problém, těžko někdo (bez zkoušky) zjistí, zda to pomůže.
😉