KateBeckett

Proč mi nejde vypnout internet?

Dole na liště mám normální internet (e) a pak google chrome. Jsem zvyklá na ten normální ale nedávno jsem si mazala celou historii a od té doby mi zůstaly otevřené ty okna. Jdou zminimalizovat a jde mi všechno, jen ty okna nejdou vypnout. A počítač mi nejde vypnout přes start, musím máčknout tlačítko zapínání. Nejde mi ani restartovat.
Notebook- acer
Windows 10.
Děkuji za odpověď.

Odpovědi
cochee

Napřed si prosím vygoogluj, co znamená pojem „internet“ a co je to to „e“ (ne, internet to opravdu není) a pak přeformuluj svůj dotaz, který nemá hlavu ani patu a to nejen proto, že mateš pojmy.

kodl67

To tvoje „e“ je Microsoft Edge,což je prohlížeč.Stejně jako Google Chrome,Mozilla,O­pera,Seznam a jiné.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Microsoft_Ed­ge