proč mi nejde stahovat ??

dám stáhnout opíšu kód soubor se začne stahovat a když je stažený tak není nikde v počítači a místa mám dost

Nejlepší odpověď
Ella

jste si jistý, že soubor v počítači není? zkontrolujte, kam se vám mají soubory po stažení uložit…

Další odpovědi
bolak

Určitě se jentak nesmaže. Musíš si zjistit, jak říká Ella tu složku, kam se ti to stahuje, případně si ji změnit.

To že to v počítači máš můžeš zjistit přes „správce stahování“. Ve většině prohlížečů na to funguje zkratka CTRL+J.
Tam se ti pak otevře seznam s historií všech stahování.

Pokud by se ti i tohle zdálo moc složitý, tak tu složku kam se ti ukládají stažené soubory můžeš jednoduše zjistit tak, že si na zkoušku stáhneš nějaký malý soubor, zapamatuješ si jeho jméno a příponu, a ten soubor pak necháš vyhledat přes nabídku START>HLEDAT v celém počítači. Až to ten soubor najde, budeš znát i složku ukládání.