DusanOrlik

Proc mi nejde stahnout Adobe flash player do Nokia C1–01?

Kdyz chci jit napr. Na www.sfgame.cz nebo na youtube.com tak to nejde,pozaduje adobe flash player,kdyz ho stahnu,objevi se:Sorry,adobe flash player is not available from adobe.com for your device's operating system or browser.kde stahnout,co s tim?

Nejlepší odpověď
www

Zkus to stáhnout odjinud, mrkni:
www.google.com/m?q=A­dobe+flash+pla­yer+pro+nokia+c1&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new

Další odpovědi
anonym

špatná volba telefonu … Nokia c1 není dostatečně výkonný a nemá podporovaný operační systém, Flash na něm nepoběží.

Při příštím výběru telefonu nezapomeň zohlednit to zda má operační systém – nejlépe asi Android, například http://goo.gl/17qr na těchto telefonech funguje flash bez problémů.

//
DDarente: Motorola XOOM je snad tablet a ne telefon 🙂 Nezávidíme, máme zálusk na lepší Samsung Tab 10.1 🙂

DDarent

To znamená, že tvůj mobil nepodporuje vyšší verze Flash!!! Prostě Flash 9 (potřebnou na spuštění videa a Flash her z internetu) ti tam prostě nepude!!!!!!!! Youtube si musíš přenastavit na mobilní verzi… to je asi jediná stránka!!!!!!!!

Nato, aby si měl v mobilu Flash 9, musí tvůj mobil mít Operační systém 6.1 a víc!!!!!!
na mobilu za 1000kč se nemůžeš divit, že tam skoro nic nepustíš!!! Já mam mobil za 9000Kč a taky tam nemam Flash 9..... Proto chci k vánocům Motorolu XOOM..... (12000Kč)
Nechci, aby pod tim byli zase komentáře že machruju s mobile tak rovnou píšu nezáviďte..... xD......LOL

GEORGE: já nepsal že je to telefon..... Proč bysem si kupoval telefon za 12, když mam za 9......

Samsung Tab 10.1 bude podle mě předraženej jako první verze......
Pokud bude dobrej možná bych nechtěl Motorolu ale musel by mít Android 3.0 nebo víc.....