SniperCZ

Proc mi nejde spustit Doom 2016 na notasu HP Pavilion G6 a ukazuje mi to vzdy modrou obrazovku a fatal error?

Notas: Intel Core I3
Ram:4
Grafika:AMD
A nwm co jeste byste potrebovaly vedet .........

Nejlepší odpověď
Quimby

A co je to za error, má nějaké číslo, je tam nějaký popis? Modrá obrazovka jakože spadne windows?

Jinak klasika je aktualizovat ovladače na grafiku. Popřípadě přeinstalovat hru.

Popřípadě zkontrolovat ramky, zda jsou v pohodě, pokud windows spadl kvůli chybě v paměti. Zkontroloval disk, pokud spadl kvůli disku.

SniperCZ

tady máte video tak koukněte........

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=32afOkkG_jU

cochee

Tvůj noťas má pravděpodobně duální grafiku (ten AMD plus IG) a doom nemá nastaveno, že má jet na té výkonné. Hrabej se v ovládání grafického rozhraní, nastav pro proces doom64.exe „high performance.“ Zdroj ještě doporučuje zjistit, zda jsou použity aktuální ovladače grafiky, pokud ne, apdejtovat a to ze stránek AMD, ne přes Windows Update.

Zdroj: http://help.bet­hesda.net/app/an­swers/detail/a_id/3314­1/~/what-do-i-do-if-get-an-error-stating-%E2%80%9Cfatal-error%3A-wglcreatecontex­tattribsarb