Kakinka

Proč mi nejde se zaregistrovat na Facebooku?

Chci se zaregistrovat na Facebooku, ale nejde mi to.

Nejlepší odpověď
fortin

Pokud byly zablokované cookies, povolit a vymazat je (v Nástroje) aby se mohly načíst znovu.

Další odpovědi
panenka

ahoj kakinko na facebook se můžeš zaregistrovat následovně ve vyhledávači si zadej slovo facebook klikni na vítejte na facebooku vypiš potřebné údaje dle postupu a uvidíš že to takto zvládneš a hned ho můžeš používat

kenyrts

tady podrobný návod:
Pro registraci na Facebooku povolte, prosím, ve svém prohlížeči JavaScript nebo přejděte na jiný prohlížeč, který jeho používání umožňuje. …

Zdroj: http://www.ja­rodic.cz/cz/re­gistrace-a-prihlaseni-na-facebook.php

eva

Kakinko nevím kolik ti je,ale facebook je povolený od 13 let.Ale neboj,vždycky to jde nějak vymyslet 🙂

vojta@super

Musí ti být 13 ale klidně si tam dej že je ti např.20;-)