tomo200169

Proč mi nejde SD karta v mobilu?

Včera mi zničeho nic přestala fungovat SD karta v telefonu Huawei Y300. Zkoušela jsem ji dát do tabletu, tam fungovala, ale nebyly tam žádné soubory. Poté jsem ji dala do telefonu a nějaký čas zase fungovala. Pak jsem ji zkusila dát do jiného mobilu a žádný problém, takže karta je v pohodě. Určitě mi budete psát, at to dám do opravny, ale já chci vědet, jestli je to opravdu nutné. http://postim­g.org/image/e7a70saw­x/ Kamarád mi říkal, že tam mám něco nakřivo..? Pokud budete psát nějaké postupy, tak je, prosím, pište co nejpřesněji(nejsem žádný IT) :D Děkuju za odpovědi :)PS: omlouvám se za kvalitu té fotky, ale je to celkem dost miniaturní, vidím ti jen s brýlema…

Odpovědi
gecco

V prvé řadě musí být fotka zaostrena – z této je až po delším bádání pravděpodobně, že jde o telefon…
😉