novvem

Proč mi nejde SD karta?

Do telefonu jsem vložil před rokem SD kartu a všechno fungovalo,ale teď prostě nefunguje. Napíše mi to abych vložil SD kartu ale přitom jsem kartu kontroloval a byla tam a pořád to nejde.kartu jsem několikrát vydal a zase vložil ale pořád to nejde

Odpovědi
Lamalam

Zkus jí v jiném zařízení. Pokud ani tam nebude fungovat, tak kup novou. Pokud tam fungovat bude, je porucha v telefonu.

anonym

Možná zaoxidované kontakty. Kartu vyndej, vlož zpět a snad to půjde.