ClawdinWolf

Proč mi nejde registrovat na hru FeralHeart, píš mi to ERROR 404 poradte :(

Odpovědi
anonym

Error 404 v překladu znamená = Vyžadovaná stránka neexistuje

cochee

Pokud jste na některém neoriginálním serveru, asi to bude chtít nějakou pomůcku nebo změnu ve hře, aby se natáhla ta správná stránka pro vytvoření účtu. Popřípadě zkusit jiný server. Možná, že ten konkrétní váš je vytížený a nepřijímá další registrace. To všechno jen dohaduju, hru neznám, ale je to MMORPG jako World of Warcraft, který jsem hrával, tak to asi bude podobná problematika.