Martin42

Proc mi nejde reagovat na odpovědi ostatních?

Nejlepší odpověď
cochee

Na ODPOVĚDI ostatních reagovat nelze, můžeš reagovat pouze na OTÁZKY. Pokud chceš reagovat na něčí odpověď, použij o kousek níže Diskuzi (tlačítko Přidat názor, případně „napište nový příspěvek“ anebo „n příspěvků, poslední před xy“).

Další odpovědi
Drap

Znovu si přečti podmínky a pravidla těchto stránek. Jsi tu nový, máš málo bodů a tím jsou limitovány i tvoje odpovědi. Vydrž a brzy se to zlepší.

Emefej

Pročti si toto: http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani, zaměř se zejména na odstavec o denních limitech.

cochee

Pro Emefej a Drap: v limitech to nebude, tazatel má denní limit 5 odpovědí a zatím nemá na kontě ani jednu, takže jej momentálně (13. 10., 11 h) nic nelimituje.

Emefej

Máš pravdu, toho jsem si nevšimnul.