Zuzka2000

Proč mi nejde psát delší SMS?

Dobrý den,
v telefonu mám omezený počet znaků do jedné SMS na 70 znaků. Kamarádka se stejným tarifem může do jedné SMS napsat až 918 znaků. Je to mobilem nebo to lze nastavit u operátora?
Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Alesh

Je to mobilem.Nebo mi snad chceš tvrdit, že tohle je tvůj první mobil a na tom předešlém to taky nešlo? 😉
Vidím tam dva problémy:

  1. spojování sms – nevím, proč by to neměl dnes nějaký mobil nepodporovat, standardně se sms spojují, ale asi to máš nějak v nastavení zakázaný
  2. délka sms 70 znaků je tehdy, když máš nastavenou úplnou podporu diakritiky. Tu vypneš taky někde v nastavení. U mé Nokie to je Podpora znaků – základní. Pak už budeš moct psát 160 znaků v sms.

Další odpovědi
anonym

Zkus tam zavolat,ale myslím,že je to mobilem,ale 70 znaků je opravdu nějak málo?!Když se podíváš do nastavení,tak možná zjistíš jestli jde z toho ještě něco vymáčknout,kapacita paměti??