tony2412

Proč mi nejde přehrát na PC film z flash disku?

Film mám uložený normálně na pevném disku v pc,když na něj kliknu tak ho normálně v pc přehraju,když ale ten film zkopíruju na flash disk (kapacita 64 GB),film je ve formátu avi a flash disk ve formátu exFat,a chci si ho přehrát tak mi to napíše že WMP nemůže přehrát tento soubor protože tento formát nepodporuje atd…Proč z disku pc to jde a z Flash disku nejde?Nebo jsem na flashku nahrál celou složku asi s 10ti díly seriálu 6 GB a když jsem tu složku pak otevřel tak byla prázdná a přitom ve vlastnostech mi to ukazovalo využito 6 GB… Proč?

Odpovědi
Kepler

Nejsem zrovna expert, ale asi jsi překročil kapacitu flešky vedle ostatních nahrávek. V Total commanderu se to zobrazuje jako „partial“ a soubor nelze přehrát. Jinak doporučuju na windovsácký přehrávač se vys…, protože toho moc neumí. Nainstaluj si vlka (VLC), asi nejlepší přehrávač. Lepší znalci asi moji odpověď pos..ou. Ale kde není správný kodek, film i muzika něbudět. Aljoša garmošku zpizdil…