zvonisek

Proč mi nejde otevřít program stereo?

Když ho stáhnu, nejde otevřít

Odpovědi
ivzez

Jak je velký stažený program a jak by měl být velký podle webu,
z kterého jsi jej stáhla? Bylo stažení úplně dokončeno?

Já bych jako první zkusila program stáhnout znovu a uložit jej
do jiné složky než původně stažený program.

McArthur

Předpokládám, že je to Stereo – účetní software od Ježek Software.

Je potřeba si stáhnout správnou verzi programu pro Váš operační systém. Stereo existuje v DOS verzi i ve Windows verzi. Na nových počítačích s Windows 7 x64, Windows 8 a Windows 10 verze DOS funguje jen v DOSboxu, který je potřeba nainstalovat.