irij

Proč mi nejde otevřít prezentace vytvořená v powerpointu2007 v powerpointu 2010?

Doplňuji:
Něco jako , že to server zablokoval. Dcera to má na notebooku zkusím zjistit hlášku přesně a ještě se dotážu.Dík. Nepomohlo by nainstalování Power point viener?

Nejlepší odpověď
anonym

To není pravděpodobné, tyto aplikace jsou vždy zpětně kompatibilní. Jakou vám při otevírání souboru hlásí chybu ? OpenOffice ten soubor také neotevře?

Další odpovědi
mosoj

Když to nejde z emailu stáhni si prezentaci do počítače a otevírej z počítače.

Jinak já to tak řeším. V počítači mám nainstalovaný viever a všechno se mi tam otevírá. Prezentaci potom tvořím v Impresu ale prohlížením ho nezatěžuju na to mám ten viever.

anonym

To přesně změní chybového hlášení se bude hodit … Nicméně Pokud se v něm píše něco o serveru pak problém možná vůbec nesouvisí s verzí Office ale spíše s adresováním použitých zdrojů dokumentu