Pokročilý

Proč mi nejde otevřít ikony na pc,když na ně poklepu myší?

Včera to šlo,dneska když si kliknu na cokoli,neotevřu to.Kurzor myši po ploše jezdí,vypadá že funguje,ale neotvírá nic...
Doplňuji:
A jelikož je to na noťasu,zkoušela jsem pracovat s dotykovou ploškou místo myši a taky to nereaguje.

Odpovědi:

Stříbrný

V háji tlačítko a myši?
Zkus si půjčit jinou myš, pokud to s ní půjde, tak kup novou.

Pokud se probléms myší potvrdí, je možné zkusit ji rozebrat a vyčistit. Ale ty myši bývají dělané tak, že to pravděpodobně nebude mít smysl.
Doplňuji:
Tak pak to vypadá na SW problém, Buď rozhašenej systém, nebo zvířátko. Osobně bych nejdřív zkusil tvrdej restart (držet chvíli vypínací tlačítko), pak nějakej antivir. Ale tohle není má parketa, snad se ozve někdo zkušenější. Doporučuju do diskuse uvést typ notebooku a co nejpřesněji konfiguraci (minimálně nainstalovaný systém)

Zlatý

Nedávno jsem řešil stejný problém. Po startu to šlo, za chvilku to přestalo reagovat a programy šly spoušťět pouze z nabídky "Start" nebo z lišty.
Po vypnutí a zapnutí se vše opakovalo. Mám dojem že to souviselo s Google lištou ( používám ji na překlady). Když jsem zredukoval její možnosti pouze na překlad a vyhledávání přestalo to dělat. Zkuste nějaký starší bod obnovení.

Ač nepravděpodobné, tak se může jednat i o žertík, někdo vyfotil (screen) plochu, schoval ikony a screen plochy dal jako plochu, čili to vypadá, že tam ikony jsou, ale ve skutečnosti je to jen obrázek plochy bez ikon :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.