hubickova

Proč mi nejde otevřít ikony na pc,když na ně poklepu myší?

Včera to šlo,dneska když si kliknu na cokoli,neotevřu to.Kurzor myši po ploše jezdí,vypadá že funguje,ale neotvírá nic…
Doplňuji:
A jelikož je to na noťasu,zkoušela jsem pracovat s dotykovou ploškou místo myši a taky to nereaguje.

Odpovědi
Dochy

V háji tlačítko a myši?
Zkus si půjčit jinou myš, pokud to s ní půjde, tak kup novou.

Pokud se probléms myší potvrdí, je možné zkusit ji rozebrat a vyčistit. Ale ty myši bývají dělané tak, že to pravděpodobně nebude mít smysl.
Doplňuji:
Tak pak to vypadá na SW problém, Buď rozhašenej systém, nebo zvířátko. Osobně bych nejdřív zkusil tvrdej restart (držet chvíli vypínací tlačítko), pak nějakej antivir. Ale tohle není má parketa, snad se ozve někdo zkušenější. Doporučuju do diskuse uvést typ notebooku a co nejpřesněji konfiguraci (minimálně nainstalovaný systém)

mosoj

Nedávno jsem řešil stejný problém. Po startu to šlo, za chvilku to přestalo reagovat a programy šly spoušťět pouze z nabídky „Start“ nebo z lišty.
Po vypnutí a zapnutí se vše opakovalo. Mám dojem že to souviselo s Google lištou ( používám ji na překlady). Když jsem zredukoval její možnosti pouze na překlad a vyhledávání přestalo to dělat. Zkuste nějaký starší bod obnovení.

HOLAS

Ač nepravděpodobné, tak se může jednat i o žertík, někdo vyfotil (screen) plochu, schoval ikony a screen plochy dal jako plochu, čili to vypadá, že tam ikony jsou, ale ve skutečnosti je to jen obrázek plochy bez ikon :)