Proč mi nejde odinstalovat Firefox?

Zkoušel jsem to přes systém i přes CCleaner+ restart a vůbec nic se neděje! ☹
Doplňuji:
Vše jsem vyzkoušel, i ten drtič, který mi potvrdil odinstalaci, ale když nakouknu do ovládacích panelů, ten prevít tam je stále.Arygnoc mi radil C: \ Program Files \ Mozilla Firefox \, ale nic se nenašlo!
Více v diskuzi.

Nejlepší odpověď
arygnoc

natvrdo vymažte adresáre, čo som písal v odpovedi predtým.
vyčistite registry.

reštart.

inštalujte.

;-Q
Doplňuji:
:DD

tak už len vyčistite registre, restart a nainštalujte.
nemožno odinštalovať, čo tam nie je (odinštaláciou sa práve odstraňujú súbory z toho adresára (a zápisy v registroch)).

;-Q

Další odpovědi
anonym

Zkus to tady:https://suppor­t.mozilla.org/cs/kb/O­dinstalace%20Fi­refoxu
http://jasnapa­kablog.mozilla­.cz/684381-jak-kompletne-odinstalovat-firefox-3-0.html
Nebo si instaluj Glary utilites a v něm zadej do drtiče souborů firefox:
Glarry ke stažení zde:http://www.slu­necnice.cz/sw/gla­ry-utilities/
Doplňuji:
Restartem nic neodistaluješ,Ccle­aner je na to slabý.
zkus ten Glarry a uvidíš co dokáže za možnosti a co všebecně umí.
Včetně čištění registru,analy­zátoru disku,vyladí a zlepšení pc,celková údržba a opravy disku.

hmmm

Protože brazzers…

gecco

Ccleaner je v tomto ohledu ´na nic´, používá Win odinstalaci…
Stáhni si RevoUninstaller ( http://www.re­vouninstaller­.com/ ) a zkus to jím. Samozřejmě – z účtu s administrátor­skými právy.

anonym

Tak to asi něco děláš špatně,pokusil jsem se firefox nainstalovat,pak odinstalovat a normálně to šlo,jak v Glarry,tak i v ovládacích panelech-programy a funkce.Tak i v programech files.Tam to je vždy.
Pokud chceš,připojím se ti na tvůj pc a udělám ti to na dálku,čao

anonym

Dík za nabídku, ale nerad bych se spojil na dálku. Neber to, že ti nevěřím, nemám s tím zkušenosti.

anonym

Zkus ještě v Glarry na pokorčilé nástroje a pak na správce odinstalátorů!!!

anonym

I to jsem zkoušel.

http://2i.cz/16b085af­7c

arygnoc

v ovládacích paneloch vám ostal bordel (po špatenje odinštalácii, resp. neúplnej inštalácii) – zástupca.
klik pravým myšítkom na neho/odstrániť.

;-Q

anonym

arygnoc – nejde!

gecco

Co nejde?
A co to píše? – a při čem?
😉

anonym

Nic to nepíše, na kliknutí vůbec nereaguje!

arygnoc

co nejde?

nainštalovať?
odstrániť ten odkaz z panelov (tak ho nechajte tam, no bóže)?

;-Q

anonym

Odinstalovat nejde!

arygnoc

ale však to tam nie je, tak to nemôže ísť odinštalovať.
nemáte tam adresár „c:\progrma files\mozilla firefox“, tak ten program nie je!!! – nemožno ho odinštalovať, lebo neexistuje.

v správci panelov vám ostal neexistujúci zástupca (zmazať).

kašlite na to, čo teraz nejde, bez rozmýšľania nainštalujte ff a uvidíte, čo to bude robiť.

;-Q

anonym

Jasně, proč se rozčilovat. S odpuštěním . seru na firefox.

anonym

Nepoužívej FF a zkus IE jak jsem ti poslal nebo operu,google chrome raději vynech,ted tě sleduje všude.

arygnoc

väčšiu kravinu som nepočul.

trochu normálnejší užívateľ pc má ie odinštalovaný.

;-Q

anonym

to není kravina,ale holá pravda,normální uživatel nieje chuj,ale chumaj,tak jako sa ty javíš

arygnoc

jugare, jugare, že ťa huba nebolí.

ja netvrdím, že normálny užívateľ je chuj (ako sa javíš), ba ani chumaj (ako sa ti javím ja), ale je to človek rozumný a vie, že ie je pa-prehliadač, ktorý ignoruje všeobecné štandarty html protokolu.

tudíž nie je použiteľný pre normálne používanie a autorov webových stránok núti tvoriť kódy špeciálne pre ie, lebo tomu, čomu rozumejú všetky prehliadače, ie nerozumie.

ale to asi pri svojom rozhľade ani nemôžeš tušiť, však?

;-Q

arygnoc

aj to je riešenie.

ale skutočne – vy sa snažíte odinštalovať to, čo tam pravdepodobne ani nie je.

pre pokoj duše, nechajte prehľadať systémový disk a hľadajte súbor „firefox.exe“ (všetko malými).

ak ho nenájdete, v počítači proste neexistuje.

tak ho proste nainštalujte, tým nič nepokazíte, pretože ff možno inštalovať i na „starú“ inštaláciu (i keď to nie je to pravé orechové).

a keď nebude poslúchať, tak založte zasa nové vlákno.

;-Q