alexandra

Proč mi nejde nainstalovat instalační program přehrávače Adobe Flash Player?

V prohlížeči Opera a Mozzila Firefox mi nejdou přehrávat videa.Myslím na internetu nebo YOUTube.Ještě nedávno šly a jdou jenom v Exploreru a ten nechci. Na druhém počítači mi to vždycky hlásí,že mi něco chybí a automaticky mi tam najede instalační program Adobe Flash Playeru. Tady to začne taky instalovat a skončí to na tom,že mi to hlásí.Instalační program bude automaticky pokračovat po uzavření následujících aplikací,které se nachází v konfliktu.Je tam červené proškrtnuté kolečko a u něj Opera.Ale tu asi těžko vypnu,když to v ní musím instalovat a to samé to hlásí v Mozzile.Co s tím?

Nejlepší odpověď
hornik.

Zavřít prohlížeč a instalace pak pokračuje. Poté odklikat souhlasím nebo co to tam je.

Další odpovědi
anonym

Prohlížeč by při instalaci pluginu opravdu neměl být zapnutý … Spustte jej znovu až se instalace Flash playeru dokončí