Pavlina.K

Proč mi nejde nainstalovat Google Chrome?

Chtěla jsem si obnovit Chrome ale psalo mi to chybu 7, tak jsem udělala vše podle postupu (odstranila složku Application a tím se odstranil i Chrome samotný) Jenže teď když ho chci naistalova zpátky napíše mi to: Google Chrome nelze aktualizovat z důvodu nekonzistentních nastavení zásad skupiny pro Aktualizace Google. Pomocí editoru zásad skupin nastavte přepsání zásad aktualizací aplikace Google Chrome Binaries a zkuste to znovu.
Nevíte co s tím?

Odpovědi
anonym

Zkus to odinstalovat např.pomocí ccleaneru v nástrojích ,pak opětovná doinstalace
https://www.go­ogle.cz/chrome/brow­ser/desktop/