kristyjar13

Proč mi nejde na PC minecraft?

Pokaždé když zapnu MC 1.2.5 tak se mi PC restartuje. Nevíte čím to je? Mám sice starší PC, ale jde mi na něj i The Sims 2.

Odpovědi
LukasP

1.) Máš staženou a funkční Javu? Správnou verzi? Nejnovější update? (java.com)
2.) Zkus ve vlastnostech aplikace nastavit v oddílu Kompatibilita pro Windows XP (popř. vyzkoušet ostatní parametry)
3.) Minecraft je JAVA aplikace a tak tedy bere hodně ram. Pomocí správce úloh se podívej na množství vyčerpané RAM a CPU, při přetížení by se mohl počítač restartovat