Gami.Pet

Proč mi nejde na mobilu youtube-pisnicky

Mám dotykový mobil CK15i a nejdou mi na youtube pisnicky vzdy se mi objevi černa tabulka a v ni neco anglicky,když jdu na seznam a tam je video ke u nej vždy napsané:videp neni dostupne pro vase zarizeni..proc to nejde?mělo by to jit kamoska mam podobny mobil ale novějši verzi a de ji to štve mě to že to nejde

Odpovědi
Bedy

Tenhle mobil nemá žádný operační systém, tak možná kvůli tomu Vám to nejde – nemáte tam na to aplikaci a webový prohlížeč to nedokáže přehrát.

Kdybyste napsal, co má kámoška za mopbil, tak bychom řekli, kde je příčina – takhle můžu říct, že ona má mobil s operačním systémem (zřejmě asi Android).

kanecXD

Protože ten mobil neni na to udelanej ja mam stejny a taky nehraje