dgfdgf

Proč mi nejde na internetu psát ani písmena, ani čísla, ale v počítači jo? Nemohl jsem něco zmáčknout?

Odpovědi
ivzez

To je tak málo informací, že bych se moc divila,
kdyby se někomu podařilo „trefit“ do problému.

Doplňte alespoň stránku, kde nejde psát.

led

1 – táto situácia nastáva v prípade (vo vašom počítači) zablokovaného programu Java, ktorý býva použitý na mnohých webových stránkach.
2 – na niektorých stránkach (aj českých) je bez registrácie zablokovaná možnosť interaktivity, aj možnosť vytlačenia stránky na tlačiarni.

dgfdgf

Nešlo to na žádný stránce ale po restartu už to funguje. Ivzez děkuji za odpověd.