terira

Proč mi nejde Karaoke Party?

Chtěla jsem si zazpívat a vyhledala jsem si karaokeparty.com, ale napsalo mi to: Je nám líto, tato stránka není k dispozici ve vaší zemi / oblasti (CZ). Co dělat ? Pomozte......

Odpovědi
LilMike

Zkus změnit v nastavení windows svůj region. Ve windows 8 najedeš na boční lištu nebo do nabídky „start“ a najdeš si nastavení. Vybereš změnit nastavení počítače. Tam si najdeš nastavení času a tam už je možnost nastavení času a regionu nebo tak něco :) Zkus nějakou zem vybrat. Neboj jazyk v pc ti to nezmění. Zkusil jsem to a povědělo mi to že Pro USA to také nefunguje ikdyž jsem si nastavil Spojené království xD. Nicméně po tom co jsem klikl na tlačítko přihlásit tak to samozřejmě zjistilo můj region. Další možnost bych ti navrhoval zkusit se připojit přez proxy server. S tím ti nějak extra neporadím protože je to různé to už si spíše najdi na netu :) Neni to zase tak těžké stačí se řídit návody :) Mno a kdybys náhodou přišla na řešení tak bych byl rád :D Takže hodně štěstí :D

d3jv

Nejde tam žádný region, zkoušel jsem SK, PL, UK… nic

Lionik

Vraj majú problémy s autorskými právami takže museli pozastaviť stránku :/ :(

Lucie203

Mě to tam taky píše… :(

Lu_ke

taky mi to ukázalo, nwm co tomu je ale před týdnem mi to jelo…