Gami.Pet

Proč mi nejde internet přes USB?

Mám v PC napíchnutý internet takhle: na mobilu je zapnutá wifi, která je sdílena skrze USB, vždy mi to šlapalo bez problému, ale od včerejška se mi sem tam internet dlouho načítá, až se nenačte a pak zase jo, stahování padá, a to to jelo, při tom mi PC nehlásí žádnou chybu, wifi na mobilu a NTB jede normálně, tak kde je problém?
Díky za pomoc :)

Furt to píše Tato webová stránka není dostupná.

ERR_CONNECTION_TI­MED_OUT
a pak se zase načte…

Odpovědi
gecco

Mnoho tvému popisu nerozumím, ale

  1. zkontroluj si nastavení routeru (nebo k čemu máš PC připojeno)
  2. zkontroluj si vytíženost PC (ve Správci úloh)
  3. zkontroluj si dostupnost wifi v PC (je-li připojeno k wifi) – pokud nemáš, stáhni si nějaký soft pro monitoring wifi