Katusa

Proč mi nejde dneska nakrmit kočička?

Nedávno se tu nějaká dobrá duše ptala, zda krmíme kočičky na http://www.specha­to.cz/inzeren­t/799ff57b-b20b-4b0c-93af-38d3c306804e?­username=Krmte%20k­o%C4%8Dky, chtela jsem se do toho dat zodpovedne a krmit každý den a hned ze 2 počítačů, ale nějak mi to už nejde…to už to zrušili, nebo co se děje?

Nejlepší odpověď
anonym

Také „krmím“, ale na té stránce je napsáno, že odkaz je zrušen nebo není aktivní…:((

Další odpovědi
Conchus

Nejspíš jsou už přežraný

huxa

ani mě kočky teď doma nechtějí žrát, asi bude pršet, takže je venku hodně myší, takže jsou přežrané, neboj, jestli je nemáš zavřené chudinky doma, neumřou hlady ;)

terry

Už jsou nakrmené 🙂