zzzlatokopka

Proč mi nejde dávat palce?

Napíše mi to tohle:-((
Vyčerpali jste denní limit pro kladné hodnocení odpovědí.

To se nějak změnilo? mi nejde dát palec nikomu:-((

Palcuju normálně, jako vždy, ještě nikdy jsem limit nevyčepala.

Nejlepší odpověď
mosoj

Nic se nezměnilo. Je to zavedené již dávno.
Je to tak, jak ti to píše.
Doplňuji:
Neomezený počet palců mají až stříbrní a zlatí. Chtěl jsem ti dát odkaz na pravidla, ale jaksi je nemohu najít.

Další odpovědi
setapouch

Podle nápovědy je omezení na palce jednomu uživateli. Zkus dát nějakému jinému, mosojovi, nebo někomu, koho jsi dnes určitě „nepalcovala“ (i když předpokládám, že je to to „nikomu“, jak píšeš). Pak už nezbývá než reklamace u provozovatele.
Doplňuji:
Asi jsi zlobila.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

pusinka50

Jako bronzový uživatel máš limit 50 palců denně. Jestli myslíš, že jsi limit nepřekročila, budeš se muset obrátit na admina.
Viz níže vládám tabulku limitů serveru odpovědi:

http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

gecco

Zvláštní – ale stává se mi to taky – ale jen u některých uživatelů – jakoby

  1. se počet udělených palců vyhodnocoval ´průběžně´ (tedy se ´počitadlo´ nemazalo úderem 0:00 hodin)
  2. se někdy počitadlo nevynulovalo

zzzlatokopka

prubla jsem mosoje, nejde:-(