chmelenskap

Proč mi nejde chatovat na facebooku?

Dobrý den, mám problém s facebookem – resp. s chatem- vůbec se mi na boku neobjevuje seznam přátek na chatování. Ani tam nemám to ozubené kolečko vpravo dole na zapnutí a vypnutí chatu. Když kliknu na zpravy, tak mám jen prazdnou stranku. Co s tím? Nikde jsem nic nenašla v nastavení.Po­raďte. Díky

Odpovědi
Beer4Real

Možná že je problém v prohlížeči, třeba máš nainstalované nějaké doplňky které dělají binec.
Zkus odinstalovat internetový prohl. a znova ho nainstalovat.
Mohlo by to pomoct ;)