tony2412

proč mi nefunguje tiskárna?

mám tiskárnu Canon MP 250 a W 8,1 před tím jsem měl W vista a tam tiskárna fungovala,teď když chci skenovat tak mi to napíše že je tiskárna používaná a nebo se stala chyba Code 2,140,2 Mám nainstalovaný všechny nový ovladače z internetu ze stránek výrobce tiskárny pro W 8,1,nejde mi ani tisknout dokumenty,prostě nic,a ani kopírovat,při tisku mi to píše že tam není inkoust a přitom tam je,když zkusím tiskárnu diagnostikovat tak mi to píše že je vše v pořádku,no kdyby tam fakt nebyl inkoust,tak by přeci šel aspoň skener,nefunguje nic…/////Opravdu kdyby nebyl v tiskárně inkoust,tak by nefungoval ani skener,který inkoust nepotřebuje?A jak poznám že tam není inkoust,nejsou to už originál kazety,když půjdu někam do obchodu kde je plněj,tak mi klidně řeknou že jsou prázdný i když tam inkoust bude,řeknou že mi je naplněj a budu muset zaplatit i když je plnit nebudou,nebo jen málo…

Odpovědi
gecco

Nainstaluj si předchozí verzi ovladačů, případně ovladače pro Win7 (měly by fungovat i na Win8) – zřejmě je verze, kterou aktuálně nainstalovanou máš, vadná…
😉

mosoj

Není inkoust, vadný čip, špatný kontakt kartridge.
Omyl. Pokud nebude ink. nebude tiskárna ani skenovat !!!

lexx

mám ten starej krám Canon MP540, bez inkoustu asi neskenuje, instalováno pověstné „kurvítko“ jenom kontejner, recyklace, škoda nervů ( a nákladů)