Pokročilý

proč mi nefunguje tiskárna?

mám tiskárnu Canon MP 250 a W 8,1 před tím jsem měl W vista a tam tiskárna fungovala,teď když chci skenovat tak mi to napíše že je tiskárna používaná a nebo se stala chyba Code 2,140,2 Mám nainstalovaný všechny nový ovladače z internetu ze stránek výrobce tiskárny pro W 8,1,nejde mi ani tisknout dokumenty,prostě nic,a ani kopírovat,při tisku mi to píše že tam není inkoust a přitom tam je,když zkusím tiskárnu diagnostikovat tak mi to píše že je vše v pořádku,no kdyby tam fakt nebyl inkoust,tak by přeci šel aspoň skener,nefunguje nic.../////Opravdu kdyby nebyl v tiskárně inkoust,tak by nefungoval ani skener,který inkoust nepotřebuje?A jak poznám že tam není inkoust,nejsou to už originál kazety,když půjdu někam do obchodu kde je plněj,tak mi klidně řeknou že jsou prázdný i když tam inkoust bude,řeknou že mi je naplněj a budu muset zaplatit i když je plnit nebudou,nebo jen málo...

Odpovědi:

Zlatý

Nainstaluj si předchozí verzi ovladačů, případně ovladače pro Win7 (měly by fungovat i na Win8) - zřejmě je verze, kterou aktuálně nainstalovanou máš, vadná...
;-)

Zlatý

Není inkoust, vadný čip, špatný kontakt kartridge.
Omyl. Pokud nebude ink. nebude tiskárna ani skenovat !!!

Stříbrný

mám ten starej krám Canon MP540, bez inkoustu asi neskenuje, instalováno pověstné "kurvítko" jenom kontejner, recyklace, škoda nervů ( a nákladů)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.