DDarent

Proč mi nefunguje samsung apps?

já sem si stáhnul aktualizaci pro samsung apps (dneska ráno) a vždycky když apps pustim tak mi napíyše že neni vložena karta s umítením aplikace. nic sem z něj nevyndával a všechno ostatní mi de (je tam jak pamětová karta tak i pamět telefonu je v pořádku<na vobou 2 je volných 200 MB>) mam samsung wave s8500 Bada1.2
Doplňuji:
Všechno semzkoušel a nic

Odpovědi
chudst

„Zkouseli jste to zapnout a vypnout?“

  1. vypnout telefon
  2. vyndat kartu
  3. zandat kartu
  4. zapnout telefon

Jede? Pokud ne, nainstaloval bych zpet starsi verzi nebo se podival do odbornych diskuznich for. Ne vsechny aktualizace jsou krokem kupredu ^^;