erevin

Proč mi nefunguje Překladač Google?

Dobrý den, už nějaké 2 týdny mi nefunguje Překladač Google. Teda jen na překládání webových stránek (když si do Googlu Překladače vložím webovou stránku). Vždy mi to tam napíše:
400. That’s an error. Your client has issued a malformed or illegal request. That’s all we know.
Někdy to jde a někdy ne. Ze začátku mi to šlo několik hodin denně a pak se zase objevil ten nápis a teď už to nejde skoro vůbec. Nevím, co s tím dělat. Poradíte mi někdo?

Odpovědi
anonym

Nejsem si jistý, ale mám za to, že to jde v prohlížeči Chrome v jeho nastavení upravit. Nebo zkus na stránce kliknout pravým a tam by se mělo ukázat meny. Píši z mobilu a tak to nemůžu potvrdit.

bolak

A máš Chrome? Jestli máš Chrome, tak překladač vůbec nemusíš pouštět, ten ho má v sobě, stačí kliknout na jakoukoliv cizí stránku pravým tlačítkem a dát „Přeložit do čeština“.