Avatar uživatele
zvedavaholka

proč mi nefunguje pračka?

Dala jsem do pračky prádlo a jen tak vrčí , bylo mi to divné, takže jsem to radši vypla ze zásuvky a když jsem pak pustila v kuchyni vodu, všimla jsem si , že voda teče méně, než by měla a je jako kdyby zrezlá. Na záchodě zase protýká voda, ale jen tak trochu, že to syčí a občas ukápne. Má s tím někdo zkušenost?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3929 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

tak to vypadá, že se ti do domácnosti nedostává trubkama vody, jak by mělo. Je třeba ověřit, jestli je to řízená, nebo havarijní situace

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
honza19hk

po zavření pračky se jako první napustí voda,pokud neteče voda nebo je velmi malý tlak,tlakový spínač neotevře přívodní ventil jelikož se buben nenapustí vodou,čidlo nesepne motor a pračka jakoby nefunguje. Tzn že se podívej jestli napouští hned po zapnutí pračky,pokud ne zjisti proč je v síti malý tlak nebo proč neteče voda tak jak má. Zeptej se sousedů zda jim teče voda normálně ,pokud ne závada je na vodovodním řadu,pokud teče normálně závada je v tvých trubkách(nečistoty, špatně otevřený kohout atd..)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Pokud pračka má malý tlak vody ochraný spínač pračku vypne. Prvně bych zkontroloval tlak v potrubí, Na nějakém kohoutu. Čistotu sítka v napoštěcí trubce

před 3889 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek