Pokročilý

proč mi nefunguje pračka?

Dala jsem do pračky prádlo a jen tak vrčí , bylo mi to divné, takže jsem to radši vypla ze zásuvky a když jsem pak pustila v kuchyni vodu, všimla jsem si , že voda teče méně, než by měla a je jako kdyby zrezlá. Na záchodě zase protýká voda, ale jen tak trochu, že to syčí a občas ukápne. Má s tím někdo zkušenost?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

tak to vypadá, že se ti do domácnosti nedostává trubkama vody, jak by mělo. Je třeba ověřit, jestli je to řízená, nebo havarijní situace

Další odpovědi:

Stříbrný

po zavření pračky se jako první napustí voda,pokud neteče voda nebo je velmi malý tlak,tlakový spínač neotevře přívodní ventil jelikož se buben nenapustí vodou,čidlo nesepne motor a pračka jakoby nefunguje. Tzn že se podívej jestli napouští hned po zapnutí pračky,pokud ne zjisti proč je v síti malý tlak nebo proč neteče voda tak jak má. Zeptej se sousedů zda jim teče voda normálně ,pokud ne závada je na vodovodním řadu,pokud teče normálně závada je v tvých trubkách(nečistoty, špatně otevřený kohout atd..)

Diskuze k otázce

Stříbrný

elektrikář

Pokud pračka má malý tlak vody ochraný spínač pračku vypne. Prvně bych zkontroloval tlak v potrubí, Na nějakém kohoutu. Čistotu sítka v napoštěcí trubce

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.