sarinks258

Proč mi nefunguje mobil,když mám sluchátka

Poraďte mi,prosím.Mám mobil samsung GT-S5230.Koupila jsem si nové sluchátka a když jsem sluchátka do mobilu zapojila,šlo to v pohodě.Ale pak najednou nic nehrálo a písnička byla zastavená.Zkusila jsem mobil vypnout,ale stejně to nešlo.Když mám zapojené sluchátka,nejde mi nic mačkat na mobilu a písnička hraje dál.Nevíte čím to je a jak to udělat,aby se tohleto neopakovalo?Předem díky za odpověď.

Odpovědi
mojitek

zkus to s úplně jinýma sluchátkama.pokud to dělat bude i tak,tak je chyba v mobilu-reklamace. Pokud ti to dělat nebude,tak je to těma sluchátkama-reklamace.