macin

Proč mi nefunguje microsoft outlook ve škole?

Doma normálně používám a vše funguje bez problémů. Ovšem ve škole nejsem schopen přes outlook odesílat maily. Přitom pokud mi někdo mail pošle tak mi normálně příjde. Jedná se o microsoft outlook na mém notebooku.

Nejlepší odpověď
rynek878

podle mého máte ve škole jiné bezdrátové připojení,tudíš jinou adresu na odesílání e-mailů.(nepíšete totiž, jaké máte doma a ve škole připojení?)

Další odpovědi
anonym

pokud se pohybujete mezi různými počítačovými sítěmi, je samozřejmě vhodné hodit Outlook do starého železa (z mnoha podobných důvodů už jen málo kdo outlook, thunderbird a podobne lokalni klienty používá) a používat webový klient typu www.email.cz , nebo www.gmail.com … s nějakým tím lokálním slouhou který na novou poštu upozorní (pošťák, google talk, atp.)

jednoduše proto že outlook ma nastavene pouze prostredi v jedne siti (konkretne odesilaci smtp server) coz pochopitelne v jine siti nefunguje.

Naopak webovemu rozhranni je nejaky odesilaci server suma fuk. Funguje vsude.