Rudolf Horák

Proč mi nefunguje klávesnice při zadávání hesla při wifi…ale pokud se přihlásím přes kábel tak normálně funguje..

Odpovědi
Roman71

Vezmu to od konce, přes kabel se přihlašuješ kam? K routeru? Pokud ano, tak máš nastaveno DHCP (dynamické přidělování IP adresy). U wifi, pokud máš nastavené zabezpečení bezdrátové sítě a vybereš špatné šifrování, nemusí ti systém ani dovolit se do takové sítě přihlásit.

Rosťa 01

Mám stejný problém. Pro připojení do sítě, nejde napsat heslo. Dá se to řešit napsáním hesla do textového dokumentu. Dát ho kopírovat a vložit ho. Jde to udělat jen pravým tlačítkem myši,