vitexik

Proč mi nefunguje grafická karta?

Dobrý den, koupil jsem si grafickou kartu GIGABYTE RX460 WINDFORCE OC 4G, jenže mi nefunguje správně, jede mi na opravdu špatný výkon, ale někdy to jede v pořádku, prostě se to takto mění… Třeba vytáhnu i hru na maximální detaily, jenže na ty samé FPS mi někdy jede na nízké detaily … Nevíte, v čem by byl problém? Nestíhá mi tuto grafickou kartu procesor? Jak se to dá vyřešit? Mám procesor AMD A6–6400K a tato deska ASUS A88XM-A-AMD A88X, zdroj mám 350W. Děkuji

Nejlepší odpověď
Tw!st

Napadá mě několik možností: 1. Nemáš správně nainstalované ovladače. 2. Neustále se ti přepíná integrovaná grafika kterou máš v CPU na normální GPU. 3. Nedostatečný zdroj: když zapneš hru, spustí se ti OC u GPU nebo CPU, který způsobí větší požadavek výkonu na napájení, čemuž nestačí zdroj, proto se komponenty automaticky podtaktují. (je to jen moje teorie, protože nevím, jak to má AMD, u Intelu když nestačí zdroj, tak se mi vypíše BSOD a resetne PC).