Luss

Proc mi naskakuji body za nic???

Dnes jen brouzdam a ctu otazky. Neodpovidam zatim. Jen jsem otazku annas ohodnotila jako zajimavou. A ted koukam, ze mi leti body nahoru silenou rychlosti. Pri kazdem prokliknuti profilu mi naskoci dalsi – za poslednich 10minut mi naskocilo asi 25bodu!!! Deje se to jen u mne??? Jdu psat na admin.

Nejlepší odpověď
kropitko

tak Vám zřejmě někdo obodoval starší otázky. Já také když se nic moc neděje prohlížím starší odpovědi a když se mi nějaká zalíbí,tak dám bodík.

Luss

kropitko to se mi moc nezda, uz jsem na 952 bodech a zacala jsem dnes na 900… :))) to by tech palcu muselo byt sakra hodne, stoupaji mi i procenta uzitecnych odpovedi… uvidime, ze by radil nejaky hacker na odpovedich? :)

kropitko

za každý palec máte tři body,za každý další dva,tak to zase nemohlo být tolik otázek,tzn,že jste dostala cca 20 palců a to mi nepřijde zase tolik

Luss

Uz se to vysvetlilo :) dekuji za odpoved kropitko.