sisinec123

Proč mi na televizi nejde PS3?

Zdravím.
Na vánoce jsem dostala televizi. Doma jsem již PS3 měla, tak ať mám na čem hrát. Před pár týdny jsem dávala PS3 reklamovat, protože nešel obraz, ale pouze zvuk. Zkoušela jsem měnit i HDMI kabel, ale stejně to nešlo. Další den mi volali, že PS3 je v naprostém pořádku a je připraven k vyzvednutí. Řekli mi, že normálně šel. S tím jsem taky počítala a doma ho nezkoušela. Až do dneška. Jak už jsem se zmiňovala, dostala jsem novou televizi (JVC). Po zapojení PS3 do televize šel zase jen zvuk, ale obraz nikde. PS3 reagoval i na ovladač (přepínaly se nabídky v menu), ale obraz nikde. Tak mi řekněte, kde je problém? Já už fakt nevím… Je to tím, že to na té prodejně ani nezkoušeli a jen řekli, že je v pohodě? Je to tím, že je dům prokletý? (vtip) Já už fakt nevím… Kabely byly taky nové… Už tři jsem kupovala… Jsem úplně bezradná. A nasraná na ty prodavače v tom obchodě.

Odpovědi
kodl67

Čao,zkusil bych nejjednodušší postup…vyzkoušet na jiné tv,pokud nebude PS3 fungovat ani tam,jít jim ho omlátit o hlavu