hubickova

Proč mi na Seznamu neustále vyskakují reklamy?

Jak mám docílit toho,aby mi neustále neobtěžovali různě po bocích stránky reklamy.Mám nový PC s Win 7,předtím na straším XP mi to nedělalo?Mám nějak nastavit Seznam?Nerozu­mím tomu…

Odpovědi
HOLAS

reklamy jsou všude :) takhle oni vydělávají, takže to nijak nenastavíš :) Nevím co máš za prohlížeč, ale ve firefoxu se dá stáhnout doplněk s názvem adblock a dát český uživatelský filtr, který ti zablokuje veškerou reklamu. Já bych bez adblocku fungovat nemohl :)

jinsun

budˇ nainstaluj adblock, funguje i ve chromu a v opeře bude též něco na blokování reklam.

anonym

Já mám 4 addblocky v opeře a mám klid.