Pokročilý

Proč mi na mobilu nejede internet? (wifi)? prosím poraďte.

Mám vypůjčený mobil. Když chci jít na internet pomocí wifi, mobil se mi v pohodě připojí na wifi a nahoře na liště se mi ukáže i síla signálu... Ale jakmile zapnu např. google, tak se tam napíše připojení se nezdařilo... Nemusí se někde v mobilu nastavit něco k té wifi? Aby šlo se dostat na net?? Normální internet mám zablokovaný. Mobil je Samsung Star*II
Doplňuji:
Ano internet mám zablokovaný na SIM kartě u operátora. S mobilem to nemá nic společného. Jiné stránky mi také nejedou. Když dám načíst tu stránku tak se mě to zeptá, jestli chci přejít do online režimu. A když dám ano, tak se zobrazí Nahrávám... a pak je bílá obrazovka a nic se neděje. Předevčírem mi to nejelo vůbec, včera úplně normálně a dnes to zase nejede... Tak už opravdu nevím, čím by to mohlo být.

Odpovědi:

Zlatý

Pokud se nahoře ukazuje síla signálu a nehází-li mobil nějaké hlášky, pravděpodobně jste k síti připojena. Zkuste se podívat, zda-li Vám jde jiná stránka, například m.seznam.cz či jiná.

Předpokládám, že máte zablokovaný mobilní internet přes paketová data - tedy přes operátora. Ne v mobilu jako takovém.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 867
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.