Mika47

Proč mi na mobilu nejede internet? (wifi)? prosím poraďte.

Mám vypůjčený mobil. Když chci jít na internet pomocí wifi, mobil se mi v pohodě připojí na wifi a nahoře na liště se mi ukáže i síla signálu… Ale jakmile zapnu např. google, tak se tam napíše připojení se nezdařilo… Nemusí se někde v mobilu nastavit něco k té wifi? Aby šlo se dostat na net?? Normální internet mám zablokovaný. Mobil je Samsung Star*II
Doplňuji:
Ano internet mám zablokovaný na SIM kartě u operátora. S mobilem to nemá nic společného. Jiné stránky mi také nejedou. Když dám načíst tu stránku tak se mě to zeptá, jestli chci přejít do online režimu. A když dám ano, tak se zobrazí Nahrávám… a pak je bílá obrazovka a nic se neděje. Předevčírem mi to nejelo vůbec, včera úplně normálně a dnes to zase nejede… Tak už opravdu nevím, čím by to mohlo být.

Odpovědi
Bedy

Pokud se nahoře ukazuje síla signálu a nehází-li mobil nějaké hlášky, pravděpodobně jste k síti připojena. Zkuste se podívat, zda-li Vám jde jiná stránka, například m.seznam.cz či jiná.

Předpokládám, že máte zablokovaný mobilní internet přes paketová data – tedy přes operátora. Ne v mobilu jako takovém.