Proč mi na facebooku, na chatech holky tvrdí, že umí plavat?

Nejlepší odpověď
tuCZek

A co …

Další odpovědi
barnajka

A přitom plavou leda tak v matice, že jo.. :))

To víš, my ženský jsme potvory proradný, lhaní máme v krvi :))

Ne, vážně – jestli jsi idealista, co věří v dobro a upřímnost všech lidí světa, radši z Facebooku odejdi, protože jinak o svoje ideály brzo přijdeš. Facebook je fajn, ale nesmíš ho brát tak vážně. Dej si do přátel jenom lidi, co doopravdy (=osobně) znáš – od nich ti snad takový zklamání nehrozí.
A nebo se nauč brát Facebook s rezervou, jenom jako prostředek nezávazné zábavy: neřeš, co ti kdo o sobě nakváká a jestli je to pravda nebo ne…prostě si jenom užívej tu zábavu během chatování, flirtuj, bav se..a když si budou vymýšlet druzí, vymýšlej si taky :))

AndreiRanger

Třeba proto, že vážně umí plavat:-D

cubulka

A neumí co.
Jestli tam máš svojí fotku nebo jsi vtipný.
Tak se nediv a ber to jako pochvalu.