Avatar uživatele
Angi-Shy

Proč mi mobil stále oznamuje málo místa?

Mám mobil samsung galaxy gt-s5830i, sice už je starší, v několika směrech funguje blbě, ale nevadí mi to tolik jako fakt, že mi to neustále oznamuje, že má plnou pamět…
Přesto že vymažu všechny sms, historii volání a přijatých/odes­laných zpráv a vymažu data aplikací (těch od samsungu které nejsou odinstalovat) aby byly v základnim módu a mám v mobilu stažené jen TŘI aplikace (instagram, fb messenger, shazam) které jsem ještě kevšemu přesunutý do paměti SD karty, která je jen z třetiny plná, takže v paměti mobilu teoreticky skoro nic neni, i tak mám prý plnou paměť! 172MB použito, 18MB volných a přesto mi to nebylo schopný ani přijmout SMS kvůli plnosti mobilu i když teda nevím čeho :(
Nový mobil si nemohu zatím dovolit, tak jestli by jste mi s tímhle zatim neporadili :( už nevím co s tím

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Elk, briketka10 před 3230 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Luxx

zkus vymazat historii internetu, třeba to něčemu pomůže

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Elk

Zajdi na Nastavení, Správce aplikací, klikni na aplikace, které nepoužíváš a zadej
odinstalovat aktualizace. 3× dej OK a mělo by se uvolnit místo.
Dále při odemčeném displeji podrž prostřední tlačítko – ukáže se Historie, tak zmáčkni koš.
Opět podrž to isté tlačítko, pak klikni na displeji vlevo dole na kolečko, ukáže se RAM – zadej vymazat paměť. V tom samém okně se podívej na Aktivní aplikace a popřípadě je smaž. Taky je tam úložiště a tam uvidíš využití paměti.
Jasněže používej k ukládání foto atd. externí paměť – kartu.
Mazdar!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

A co koupit novou paměťovou kartu
např. 4 GB nestojí zas tolik peněz,
jestli ovšem není Tvůj mobil tak starý,
že ji nemusí podporovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek