Angi-Shy

Proč mi mobil stále oznamuje málo místa?

Mám mobil samsung galaxy gt-s5830i, sice už je starší, v několika směrech funguje blbě, ale nevadí mi to tolik jako fakt, že mi to neustále oznamuje, že má plnou pamět…
Přesto že vymažu všechny sms, historii volání a přijatých/odes­laných zpráv a vymažu data aplikací (těch od samsungu které nejsou odinstalovat) aby byly v základnim módu a mám v mobilu stažené jen TŘI aplikace (instagram, fb messenger, shazam) které jsem ještě kevšemu přesunutý do paměti SD karty, která je jen z třetiny plná, takže v paměti mobilu teoreticky skoro nic neni, i tak mám prý plnou paměť! 172MB použito, 18MB volných a přesto mi to nebylo schopný ani přijmout SMS kvůli plnosti mobilu i když teda nevím čeho :(
Nový mobil si nemohu zatím dovolit, tak jestli by jste mi s tímhle zatim neporadili :( už nevím co s tím

Nejlepší odpověď
Luxx

zkus vymazat historii internetu, třeba to něčemu pomůže

Další odpovědi
Elk

Zajdi na Nastavení, Správce aplikací, klikni na aplikace, které nepoužíváš a zadej
odinstalovat aktualizace. 3× dej OK a mělo by se uvolnit místo.
Dále při odemčeném displeji podrž prostřední tlačítko – ukáže se Historie, tak zmáčkni koš.
Opět podrž to isté tlačítko, pak klikni na displeji vlevo dole na kolečko, ukáže se RAM – zadej vymazat paměť. V tom samém okně se podívej na Aktivní aplikace a popřípadě je smaž. Taky je tam úložiště a tam uvidíš využití paměti.
Jasněže používej k ukládání foto atd. externí paměť – kartu.
Mazdar!

briketka10

A co koupit novou paměťovou kartu
např. 4 GB nestojí zas tolik peněz,
jestli ovšem není Tvůj mobil tak starý,
že ji nemusí podporovat.