Pokročilý

Proč mi mobil stále oznamuje málo místa?

Mám mobil samsung galaxy gt-s5830i, sice už je starší, v několika směrech funguje blbě, ale nevadí mi to tolik jako fakt, že mi to neustále oznamuje, že má plnou pamět...
Přesto že vymažu všechny sms, historii volání a přijatých/odeslaných zpráv a vymažu data aplikací (těch od samsungu které nejsou odinstalovat) aby byly v základnim módu a mám v mobilu stažené jen TŘI aplikace (instagram, fb messenger, shazam) které jsem ještě kevšemu přesunutý do paměti SD karty, která je jen z třetiny plná, takže v paměti mobilu teoreticky skoro nic neni, i tak mám prý plnou paměť! 172MB použito, 18MB volných a přesto mi to nebylo schopný ani přijmout SMS kvůli plnosti mobilu i když teda nevím čeho :(
Nový mobil si nemohu zatím dovolit, tak jestli by jste mi s tímhle zatim neporadili :( už nevím co s tím

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

zkus vymazat historii internetu, třeba to něčemu pomůže

Další odpovědi:

Stříbrný

Zajdi na Nastavení, Správce aplikací, klikni na aplikace, které nepoužíváš a zadej
odinstalovat aktualizace. 3x dej OK a mělo by se uvolnit místo.
Dále při odemčeném displeji podrž prostřední tlačítko - ukáže se Historie, tak zmáčkni koš.
Opět podrž to isté tlačítko, pak klikni na displeji vlevo dole na kolečko, ukáže se RAM - zadej vymazat paměť. V tom samém okně se podívej na Aktivní aplikace a popřípadě je smaž. Taky je tam úložiště a tam uvidíš využití paměti.
Jasněže používej k ukládání foto atd. externí paměť - kartu.
Mazdar!

Zlatý

A co koupit novou paměťovou kartu
např. 4 GB nestojí zas tolik peněz,
jestli ovšem není Tvůj mobil tak starý,
že ji nemusí podporovat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 868
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.