Fiverka

Proč mi mobil přestal hlásit že přišla sms?

Můj mobil mi z ničeho nic přestal hlásit že dorazila sms. Nejdřív chybělo oznámení tónem, dnes se přestala objevovat i obálka na displeji. Nenapadá někoho čím by to mohlo být? Nestalo se to někomu z vás také? Nastavení profilu jsem zkontrolovala ten je nastaven v pořádku. Hovor normálně vyzvání v hlasitosti to také nebude…Případně info doplním. Klidně mě kontaktujte na mail…díky díky moc
Doplňuji:
Když otevřu zprávy v přijatých jsou nové nepřečtené zprávy… to je velmi hloupá odpověď jestli mi je někdo posílá…ani vtipný to není…

Nejlepší odpověď
lexx

Nezměnil někdo (třeba omylem) nastavení ? Zvuky – upozornění na zprávu – žádné ? Dále mě napadá plná schránka, zrušte staré nepotřebné zprávy, kapacita je omezená.

Další odpovědi
terry

Možná ze stejného důvodu, jako můj mobil, když mi hlásí signálem, že SMS přišla, když žádná nepřišla.
Je to jen technika.

SeptikB

A není to tím, že vám ty SMS nikdo neposílá ? Jak tedy zjistíte, že vám něco příšlo ?

-------------------- Doplnění ----------------

Zde jsou možnosti, jak to vyřešit na Nokii (a pokud se vám to zdá jako hloupá odpověď, tak si uvědomte, že jste nenapsala svou značku ani jiné technické parametry):

  • Nokia 5230 – zkontrolujte zda máte zaplou indikaci zmeškaných událostí. (Menu > Nastavení a Telefon > Světelná signalizace) Více najdete v manuálu k telefonu na straně 144/145
  • Přesvědčte se, zda-li se u zvuku nastaveného na vyzvánění nezměnilo úložiště, název složky, kde byl uložen nebo jeho samotný název. Znovu ji zvolte jako vyzvánění, pokud ani toto nepomůže, přesuňte ho na jinou paměť (z karty na telefon a opačně).
  • Zformátujte telefon / zálohujte data a obnovte tovární nastavení. Více např. zde:

http://www.my­nokia.cz/tipy-a-navody/format-telefonu-aneb-co-a-jak/