Zlatý

Proč mi kurzor "chodí" po displeji, když myš je na pevném podkladě a nikdo s ní nehejbe?

Doplňuji:
a ještě mě zajímá, jestli by mohl kurzor "chodit", kdybych měl touchpad only? :o

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Po té, co jsem se pokusil svévolně pohybující se kurzor přitlouct hřebíčkem k ploše, mám od počítače pokoj a chodím radši civět do zeleně, která nám roste v areálu léčebny.
(Tohle píšu na vycházce v internetové kavárně. Kladívko i hřebíčky jsem musel odevzdat panu ošetřovateli.)

Další odpovědi:

Zlatý

Jdou dva důvody:
1. důvod, povrch není celistvá plocha, není hladký třeba jako stůl, ale jsou v něm mikroskopické nerovnosti, třeba jako ubrus, nebo deka tvořená vláky; s tím se pak optika nevyrovná
2. důvod, ve snímači uvízla nějaká nečistota, třeba vlas, smítko, malej racek, může to bejt cokoliv
3. důvod, je to rozbitý
Doplňuji:
zjentek: chlup jo? čoveče kudy ty tou myší jezdíš.. ta má přece zůstat na stole!

Bronzový

Tohle jsem řešil dlouhou dobu, až jsem položil myš na 2 cm tl. molitan. Od té doby kurzor drží. Je to levná myš HP.

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

bolak nominace- fakt tam byl chlup ..i když na žádný prasečinky nekoukám! No ale abych neurazil ostatní, tak klumprt s ptáčem mají také obdivuhodná řešení ,)

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.