fortin

Proč mi kafe z oblíbenýho hrnku chutná úplně jinak než z obyčejného pracovního hrnku?

Nejlepší odpověď
fcoop

Psychická záležitost.Ví­ra,alias přesvědčení dělá divy.Třeba placeba jsou jasný příklad.

Další odpovědi
iceT

A tvůj oblíbený a ten pracovní hrnek má stejnou velikost?Pokud mají jiný objem a množství kafe do něj sypané je stejné,musí se to odrazit na chuti kávičky…

led

Používání oblíbeného hrnku prospíva klidu duši.
Používaní pracovního hrnku nutí myslet na práci.

Drap

Pití kávy je svým způsobem obřad, který si sami vytváříme. Proto chuť z oblíbeného hrnku je nenahraditelná, vše to máme uloženo v hlavě.

panenka

možná proto že jsis vzál jiný hrnek a jsi zvyklý pít tu kávu z tvého oblíbeného hrnku.To mě občas udělá i můj má svůj oblíbený já mu udělám do jiného a on se mě zeptá proč jsem mu ho nedala do toho jeho zkrátka je zvyklý na jeho hrnek.Jinak mu kafé dělám furt stejné

dědapetr

Doma si kafe v klidu vychutnáváš a v práci to kafe piješ v jiném rozpoložení ne v pohodě.Vlastní zkušenost,protože jsem si vzal do práce stejný hrnek jako ten co používám doma.

anonym

Já mám už několik let oklepaný bucláček a káva z něj je vynikajíci,kterou si vychutnám.A kávu jinde vypiji také s chutí,ať je to v práci či někde jinde,ale nikdy ne ze skla.