Avatar uživatele
fortin

Proč mi kafe z oblíbenýho hrnku chutná úplně jinak než z obyčejného pracovního hrnku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, dědapetr, anonym před 4723 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Psychická záležitost.Ví­ra,alias přesvědčení dělá divy.Třeba placeba jsou jasný příklad.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

A tvůj oblíbený a ten pracovní hrnek má stejnou velikost?Pokud mají jiný objem a množství kafe do něj sypané je stejné,musí se to odrazit na chuti kávičky…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Používání oblíbeného hrnku prospíva klidu duši.
Používaní pracovního hrnku nutí myslet na práci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Pití kávy je svým způsobem obřad, který si sami vytváříme. Proto chuť z oblíbeného hrnku je nenahraditelná, vše to máme uloženo v hlavě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

možná proto že jsis vzál jiný hrnek a jsi zvyklý pít tu kávu z tvého oblíbeného hrnku.To mě občas udělá i můj má svůj oblíbený já mu udělám do jiného a on se mě zeptá proč jsem mu ho nedala do toho jeho zkrátka je zvyklý na jeho hrnek.Jinak mu kafé dělám furt stejné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Doma si kafe v klidu vychutnáváš a v práci to kafe piješ v jiném rozpoložení ne v pohodě.Vlastní zkušenost,protože jsem si vzal do práce stejný hrnek jako ten co používám doma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já mám už několik let oklepaný bucláček a káva z něj je vynikajíci,kterou si vychutnám.A kávu jinde vypiji také s chutí,ať je to v práci či někde jinde,ale nikdy ne ze skla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek