krpik

Proč mi grafika kousne PC?

Zdravím, mám problém s pc. Stalo se mi to v noci v neděli , že na monitoru se mi udělaly čáry a pc bylo kouslé.
Tak jsem pc otestoval v 3d mark programu. Tam asi po 1 minutě mi pc zmrzne a udělají se čáry.
Když jsem tam dal grafickou kartu tak to v 3d marku jelo v pohodě.
Abych napsal mam i3 procesor 4170 s grafikou 4400hd.
Procesor jsem koupil nový ale nepomohlo to.

Prosím jak chybu odstranit?

Odpovědi
postcd

grafika je součástí procesoru? pokud ano a výměna procesoru nepomohla, co třeba zkusit otestovat paměť nějakým speciálním programem? Jeslti má ten 3D mark nějaké logy aktivity, tak se podívat co to zalogovalo před zamrznutím. Existují programy zobrazující teplotu jednotlivých komponent počítače, zjistit jestli se něco nepřehřívá. Pokud je na PC záruka, tak zkusit řešit přes prodejce/servis.