Karol55

Proč mi Fraps nahrává krátka videa ?

Nikdy předtím sem s Frapsem problém neměla a obyčejné hry mi natáčel v pořádku. Ale když natáčím něco v prohlížeči, tak místo toho aby se mi natočilo normální video. Natočí se serie videí, a když je dám k sobě tak na sebe přesně nepasují, tzn. chybí třeba 2 vteřiny, kdy mluvím. Délka jednotlivých videí je max 12 sekund. A Fraps mám plnou verzi. Nevíte, co sem udělala špatně nebo jak to opravit? Popřípadně čím natáčet věci v prohlížeči (nejlépe neplacené programy)?

Odpovědi
jáára

nějak nenatáčím videa v prohlížeči, ale fraps mám, nahrávám cheatery na Crysis Wars. normálně nahrávání zapínám i vypínám „F9“…

Asi to máš tak nastavený, nebo ti nestíhá disk. třeab na notebooku bych se tomu nedivil.

zkus reinstall fraps nebo menší rozlišeni videa

Misirik

Mě to ten blb dělal taky stahl jsem si bandicam.