robosobo

Proč mi došel email od hlídače a odkaz v něm je špatný.

Dobrý den.Právě mi došel emaill od hlídače klikl jsem na odkaz a dostal jsem se na úvodní stránku odpovědí.Když jsem to zkusil zadat do hledání tak mi to úkazalo výsledek já na něj klikl a zase sem byl na úvodní stránce.Nevíte jakto?Byla to otázka Logo k projektu.

Nejlepší odpověď
chudst

Otazka „zda-li by nekdo neudelal logo“ na Odpovedi nepatri – navrhnul jsem ji vyjimecne na smazani a vasi otazku presouvam s dovolenim do Aktualit.
Doplňuji:
www: kdyz uz neco presouvam/mazu, nemam problem rict, ze jsem to udelal ja. Ani na jinych forech se to nesnazim hazet na jine moderatory. Ale to vetsinou ani ostatni; jen k tomu nedostanou prilezitost, aby to rekli, preci nebudou zakladat tema „Smazal jsem to ja!“ :)

Další odpovědi
www

V tom odkazu musíš kliknout přímo na otázku, jsou tam tuším 2 možnosti, zkus tedy tu druhou 😉
To chudst:
Vzácná upřímnost, kterou jsem tu ještě nezažil, 100 pomyslných palců !!!
O názoru na uvedenou možnost nemíním debatovat, vyjádřil jsem tu možná již několikrát 😁

barnajka

Toto se stává, když otázku někdo mezitím stačil smazat. Možná měla závadný obsah v rozporu s kodexem- tak ji někdo nahlásil a admin ji smazal. Odkaz, co ti přišel do msilu, tě tím pádem přesměrovává na otázku, která tu už ve skutečnosti není ⇒ proto ti to nefunguje a pořád tě to vrací na úvodní stránku