Pokročilý

Proč mi došel email od hlídače a odkaz v něm je špatný.

Dobrý den.Právě mi došel emaill od hlídače klikl jsem na odkaz a dostal jsem se na úvodní stránku odpovědí.Když jsem to zkusil zadat do hledání tak mi to úkazalo výsledek já na něj klikl a zase sem byl na úvodní stránce.Nevíte jakto?Byla to otázka Logo k projektu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Otazka "zda-li by nekdo neudelal logo" na Odpovedi nepatri - navrhnul jsem ji vyjimecne na smazani a vasi otazku presouvam s dovolenim do Aktualit.
Doplňuji:
www: kdyz uz neco presouvam/mazu, nemam problem rict, ze jsem to udelal ja. Ani na jinych forech se to nesnazim hazet na jine moderatory. Ale to vetsinou ani ostatni; jen k tomu nedostanou prilezitost, aby to rekli, preci nebudou zakladat tema "Smazal jsem to ja!" :)

Další odpovědi:

Zlatý

V tom odkazu musíš kliknout přímo na otázku, jsou tam tuším 2 možnosti, zkus tedy tu druhou ;-)
To chudst:
Vzácná upřímnost, kterou jsem tu ještě nezažil, 100 pomyslných palců !!!
O názoru na uvedenou možnost nemíním debatovat, vyjádřil jsem tu možná již několikrát :-D

Zlatý

Toto se stává, když otázku někdo mezitím stačil smazat. Možná měla závadný obsah v rozporu s kodexem- tak ji někdo nahlásil a admin ji smazal. Odkaz, co ti přišel do msilu, tě tím pádem přesměrovává na otázku, která tu už ve skutečnosti není ==> proto ti to nefunguje a pořád tě to vrací na úvodní stránku

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.