petka

Proč mi cuká sval?

Znáte,když vám „cuká“ oko?Tak mně cuká sval na ruce – nejspíš biceps…a to v krátkých intervalech už půl dne…čím to může být?

Nejlepší odpověď
salsa verde

Může to být také nedostatkem hořčíku.

Další odpovědi
Drap

Může to být třeba po nějaké námaze, namožení svalu.Přejde to obvykle během 24 hodin.

MrGandy

Mně taky. A když jsem byl na očkování, už nevím proti čemu, měl jsem to oteklé a cukalo to víc.

Ale to, že mi cuká sval na oku apod …se mi stáva. Ale ne půl dne.

Lékárna

Pěkný den,může to být nedostatkem horčíku,někdy také nedostatkem vitaminů řady B.