Hamon

Proč mi byla smazána odpověď, že tanečník je s nezanedbatelnou pravděpodobnos­tí gay?

Gayů je v tomto oboru daleko víc, než mezi ostatními profesemi, údajně je to vysoko přes padesát procent.
Nemyslím, že je na tom cokoli urážlivého. Škoda, že někdo raději maže než myslí. Snad kdyby mazání nebylo anonymní…
Prosím o odpověď anketou (možná je můj názor až příliš liberální) – je na výroku "S nezanedbatelnou pravděpodobností je (trenér latinskoamerických tanců) gay " něco urážlivého?
Doplňuji:
Původní otázka: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsem-zamilovana-do-meho-trenera-latinskoamerickych-tancu-co-mam-delat

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
led

Jiná odpověď

Otázka neznela o tom, či tréner je gay, alebo nie.
Vaša odpoved bola mimo otázky.
Nie je dôležité, či je gay, ale to, že užvateľka horaad sa pýta na radu, čo so svojou zamilovanosťou k trénerovi. Na to bolo treba odpovedať.
Podľa môjho názoru bola oprávnene odstránená.
Prejdite si, prosím, aj spätne svoje odpovede na otázky. Sú pomerne „svojské“.

Další odpovědi
LuK4S3k CZ

Ano

Možná ji smazal nějaký gay kterého to uráželo.

LeVovič

Ne

Podle mě to urážlivé není, protože gay je normální slovo, jako každé jiné a stejně tak člověk, který je označen za homosexuála patří do této společnosti, jako každý jiný :)

btw mě byla také smazaná odpověď na otázku, kde se někdo ptal, jak natáčet filmy – sdílel jsem odkaz na Camtasii…je na tom něco urážlivého? :)

zjentek

Ne

nic na tom není ..a pokud není gay, mohlo by to být i horší:
https://images­.encyclopedia­dramatica.es/e/e7/Pe­dobear11.jpg

alex.agent

Ne

MonkeyKing

Ne

Emefej

Jiná odpověď

Urážlivé to není, ale nejedná se o odpověď na zadaný dotaz.

Andre5000

Ne

panxnotdead

Jiná odpověď

ty jsi gay

led

Hamon, nemôžem vám odpovedať „privátny účet“, len týmto spôsobom.
Formulácia vašej odpovede, už priamo predurčovala zameranie trénera. Ale, ste na omyle. Pomer hetero a gayov medzi tanečníkmi je percentuálne tak isto, ako medzi inými profesiami. Táto profesia je len viac na očiach.